Vismaz ceturtā daļa Rīgas maratona dalībnieku pārstāvēs Latvijas reģionus

0 komentāri

Tūkstošiem iedzīvotāju šonedēļ dzīvo Lattelecom Rīgas maratona gaidās. Tam aktīvi gatavojas arī ārpus galvaspilsētas dzīvojošie. Vismaz ceturtā daļa no visiem dalībniekiem pārstāvēs mūsu valsts reģionus. Tostarp ir arī daudz bērnu un jauniešu.

Dzestrais laiks netraucē trenēties Engures vidusskolas skolēniem. Lielākā daļa bērnu un jauniešu maratonā piedalīsies otro reizi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Roberts maratona dalībnieks

Pirmo reizi skrēju pagājušajā gadā, skrēju 5 km, nestartēju labi, bet nu vajag trenēties daudz.

No Engures novada pusmaratonu šogad skries vismaz 5 dalībnieki, viens no viņiem ir arī Ainārs, bet viņa draugs Matīss plāno noskriet 10 kilometrus. Pērn abi piedalījušies Rīgas maratonā pirmo reizi, esot bijis piedzīvots arī lampu drudzis, taču šogad bailes neesot.

Matīss maratona dalībnieks

Uztraukums bija, bet, kad sāku skriet, apradu. Pirms mēs skrējām, domājām, ka var samīdīt viens otru, bet, kad skrējām, nebija tik traki, visi izretojās, bija vieta zem saules.

Engures novada maratonistus šogad atbalsta Engures vidusskola un biedrība ”Engures sportam”. Skolas krosi nav vienīgais, kas var būt saistīti ar skriešanu.

Vēl divas dienas Latvijas skolām ir īpaša iespēja pieteikties Rīgas maratonam. Lai popularizētu skriešanu jauniešu vidū un rosinātu viņu interesi par veselīgu dzīvesveidu, šogad pirmo reizi rasta iespēja skolēniem piedalīties Rīgas maratona 5 km distancē par pazeminātu maksu – 1 eiro. Pārējo dalības maksu sedz Latvijas Vieglatlētikas savienība sadarbībā ar maratona organizatoriem.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas