VIDEO: Viktorija kopā ar kolēģiem sāk deldēt stadiona skrejceļu

0 komentāri

Šodien kopā ar saviem lieliskajiem Skaties.lv redakcijas kolēģiem – Kristu, Guntu un Egīlu – aizvadījām pirmo kopīgo treniņu LSPA stadionā, Sporta Laboratorijas sporta ārstes Sandras Rozenštokas vadībā.

Kā jau minēju iepriekšējos rakstos un sižetos, Skaties.lv redakcijas aktīvākie cilvēki maijā plāno noskriet kādu garāku distanci maratona ietvaros. Tā kā neviens no mums nav profesionāls skrējējs un neviens nemaz īsti neprot pareizi skriet, tad labprāt vērsāmies pie Sporta Laboratorijas sporta ārstes Sandras Rozenštokas, pie kuras izgājām slodzes testu, lai noteiktu savu fizisko stāvokli un ķermeņu sagatavotību. Kādam no mums pieklibo sirdsdarbība, kādam vāji muskuļi, bet kādam ir jāiemācās pareizi elpot. Visus mūsu slodzes testā noteiktos mīnusus centīsimies izmainīt, izpildot konkrētus vingrinājumus un klausoties sporta ārstes Sandras norādījumus. Kā mums veicās pirmajā kopīgajā treniņā, skaties videosižetā!

VIDEO: Skaties.lv redaktori aizvada pirmo skriešanas treniņu

Atceries – arī tu vari veikt slodzes testu un kopā ar Sporta Laboratorijas treneriem veikt pirmos soļus pretī lieliem mērķiem! Sporta Laboratorijā, Brīvības ielā 363. Vari pieteikties arī iepriekš pa tālr.: 67523042!

FOTO:

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas