VIDEO: tūkstotis orientēšanās entuziastu izskrien Rīgas Rogainingu

0 komentāri

Pagājušajā nedēļās nogalē Rīgā pulcējās vairāk nekā 1000 orientēšanās entuziastu, kas piedalījās Rīgas Rogaininga sacensībās. Tās ir orientēšanās paveids, kurā skrējēji startē komandā, un tiem ir noteikts laika limits. Šoreiz sacīkstēs varēja piedalīties trīs distancēs – divu, četru un sešu stundu skrējienos.

Interesanti, ka šajā noteiktajā laikā dalībniekiem jāsavāc pēc iespējas vairāk punktu. Tos var iegūt trasē, un to vērtība atkarīga no grūtuma pakāpes. Ilgākajā – sešu stundu – distancē uzvarēja igauņu duets, bet otrajā vietā, atpaliekot tikai par vienu punktu, pašmāju skrējēji. Tikmēr divu un četru stundu ilgajā skrējienā laurus plūca latviešu orientieristi.

VIDEO

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks? šodien 09:03

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas