VIDEO: Stipro Skrējienā jauna trase – daudz dubļu un vairāk piedzīvojumu

0 komentāri

7. maijā tiks dots starta šāviens astotajam Stipro skrējienam. Šogad sacensības paredzētas Ķeguma apkaimē, turklāt skrējiena distancē iekļauta arī mototrase Zelta Zirgs. Jaunajā trasē netrūks daudz dubļu un sarežģītu šķēršļu, atklāj sacensību organizatori.

Startu sacensībām dos Zelta Zirgs mototrases vietā. Šogad distances garums Elites grupas skrējējiem būs 10 kilometri, bet pārējiem dalībniekiem – 9. Sacensību dalībniekiem nāksies pārvarēt arī ūdens tilpnes, dažādas sienas, tranšejas un citus šķēršļus. Tāpēc neizpaliks arī cīņa ar slaveno Stikla kalnu. Kopā skrējējiem būs jāpārvar 33 šķēršļi.

VIDEO: Stipro Skrējienā jauna trase – daudz dubļu un vairāk piedzīvojumu

Sacensības  norisināsies gan komandu, gan individuālajā ieskaitē.  Jau otro gadu skrējienam var pieteikties arī Elites grupās, kur tiek aicināti piedalīties cilvēki ar augstu fizisko sagatavotību, profesionāli sportisti un visi tie, kuriem ir svarīgi sasniegt augstu rezultātu. Interesanti, ka elites grupas skrējējiem paredzēta garāka distance, bet uzvarētāji saņems naudas balvas.

FOTO: pērnā gada spilgtākie foto mirkļi

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas