VIDEO: Rīgas Lattelecom maratonā būs spraiga cīņa par Latvijas skolu kausu

0 komentāri

Līdz Lattelecom Rīgas maratonam ir atlicis mazāk nekā mēnesis, un gatavošanās tam rit pilnā sparā. Šogad pirmo reizi maratona laikā notiks arī cīņa par Latvijas skolu kausu. Šorīt LNT viesojās Rīgas Rīnūžu vidusskolā, lai uzzinātu, ar kādām cerībām skolēni gaida maratonu.

Sporta skolotājs Rihards Latkovskis sacīja: “Es piedāvāju bērniem, aprunājos, ko viņi saka. Vairums – “jā, jā, piedalāmies, gribam.” Atsaucību gan gribētu lielāku. Šogad mums ir pirmais gads – 29 bērni.”  Skolas komandā būs bērni un jaunieši, kuri mācās no sestās līdz divpadsmitajai klasei. Visi skries sešus kilometrus garo distanci. Kā norāda sporta skolotāji, ir klases, kurās maratonā aktīvāk piedalīsies meitenes, un tieši šādas klases sporta stundā viesojās LNT.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

VIDEO: Rīgas Lattelecom maratonā būs spraiga cīņa par Latvijas skolu kausu

Rīgas Rīnūžu vidusskola ir viena no trīsdesmit Latvijas skolām, kas šobrīd ir nolēmušas startēt Lattelecom Rīgas maratonā. Pieteikšanās Skolu kausam turpināsies vēl līdz 22. aprīlim vai kamēr netiks sasniegts maksimālais dalībnieku skaits – divi ar pusi tūkstoši skolēnu.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas