VIDEO: Lizbovskis vingro un sola sagādāt možu un enerģisku dienu

0 komentāri

Lai varētu labāk sagatavoties darba dienai, svarīgas ir ne tikai kārtīgas brokastis, bet arī neliela rīta rosme. Lai pamodinātu visu ķermeni, no rītiem ir nedaudz jāpavingro un par to ir pārliecināts arī Lauris Lizbovskis, kurš rītu iesāka, mācoties vingrot.

Ar pašiem pirmajiem rīta vingrojumiem Lauri iepazīstina Rahēle – terapeitiskās vingrošanas pasniedzēja. To būtu labi iesākt ar vingrinājumiem, guļot uz muguras, atrodoties vēl gultā – vajadzētu izstaipīt rokas, kājas, muguru, vēderu. Tā mēs gūstam enerģiju, možumu un, dienas laikā pieejot pie spoguļa, varēsim redzēt, ka no rīta esam pavingrojuši!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Aktīvā dzīvesveida rītu Lauris turpināja, iepazīstoties ar krosfita treniņiem, par kuriem stāstīja CrossFit Teika treneris Ēriks. Krosfitā lielākā uzmanība tiek pievērsta vispārējai sagatavotībai – spēkam, ātrumam, izturībai. Iesācējiem nav nepieciešama iepriekšēja sagatavotība – tikai jāatnāk uz kādu no krosfita zālēm un jāizmēģina, uz ko arī visus aicina veselīgā dzīvesveida entuziasts Lauris!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas