VIDEO: Lizbovskis izkāpj no Daugavas un stāsta par triatlonu

0 komentāri

Trešo reizi Latvijas galvaspilsētā notiks Rīgas triatlons, kas otro reizi notiks Eiropas kausa ietvaros. Rīgā notiks triatlona sprints – 750 m peldēšana, 20 riteņbraukšana un 5 km skriešana. Sacensības risināsies pašā galvaspilsētas centrā – Āgenskalna līcī, Daugavas krastmalā, pāri Vanšu tiltam.

No Austrālijas būs desmit sportisti, bet viens no spēcīgākajiem Rīgas triatlona dalībniekiem būs krievs Aleksandrs Brjuhankovs, kurš pasaules reitingā pašlaik atrodams 27. vietā. LNT korespondents Lauris Lizbovskis piektdienas rītā kopā ar Latvijas čempioniem Ingvaru Ivanovu un Baibu Medni izmēģināja triatlona peldēšanas distanci.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Rīgas triatlona laikā notiks tautas sacensības jauniešiem, junioriem un veterāniem. Savukārt pēcpusdienā būs galvenie starti, kad startēs elites grupas vīrieši un sievietes.

FOTO no Rīgas triatlona 2014:

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas