VIDEO: lielais Lattelecom Rīga maratons jau pēc astoņiem mēnešiem!

0 komentāri

Jau pēc astoņiem mēnešiem startēs Lattelecom Rīga maratons, tāpēc LNT 900 sekunžu sporta žurnālists Lauris Lizbovskis šorīt sarunājās ar sacensību organizatoru Aigaru Nordu, kā arī ar vienu no dalībniekiem Edgaru, kurš gatavs pieveikt 21 kilometru.

Aigars Nords, kurš ir viens no Lattelecom Rīgas maratona organizētājiem, sacīja, ka jau šodien sākas reģistrācija nākamā gada sacensībām. Topošajiem dalībniekiem būs iespēja nofotografēties ar sevis izvēlēto distanci, tādējādi paužot apņemšanos to pieveikt. “Trase maratonam būs praktiski identiska kā pagājušajā gadā”, atklāja Nords.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk
0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas