VIDEO: Latvijas trasēs slēpošanas sezona rit pilnā sparā

0 komentāri

Latvijas slēpošanas trasēs joprojām pilnā sparā rit slēpošanas sezona. Kalnu saimnieki atzīst, ka šī ziema bijusi labvēlīga. Cik ilgi slēpošanas kalni vēl strādās, devās noskaidrot snovotāja Natālija Valdniece.

Riekstukalns Baldonē pat darbadienas laikā nav tukšs, jo slēpotāji to izmanto diezgan aktīvi. Šajā ziemā gāja kā pa kalniem, stāsta tā vadītājs! Pateicoties decembrī uzpūstajam sniega blīvumam, kušanas process norit ļoti lēni, un slēpotāji pat +3 grādos var baudīt slēpošanas priekus! Ar šo faktu apmeklētāji ir apmierināti un steidz atgūt ziemā iekavēto! Arī Žagarkalna īpašnieks Juris Žagars dalās savos pozitīvajos iespaidos!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

VIDEO: slēpošanas sezona rit pilnā sparā

Foto:

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas