VIDEO: izbaudi lieliskos skriešanas priekus Jūrmalas smiltīs un palīdzi bērniem

0 komentāri

Svētdien Jūrmalā, Majoru pludmalē, risināsies skriešanas svētki. Pludmales smiltīs dalībniekiem būs iespēja sacensties bērnu skrējienā, nūjošanā, stafetē, 5 un 10 kilometru distancēs. Sacensības reizē būs arī labdarības pasākums, jo no katra dalībnieka reģistrācijas maksas vienu eiro ziedos bērnu dienas aprūpes centram Jūrmalā.

Sacensībās plāno piedalīties tādi Latvijā labi zināmi skrējēji kā Anita Kažemāka, kura pērn Jūrmalā triumfēja 10 kilometru distancē. Sportiste akcentēja, ka skriešana pludmales smiltīs ir sava veida relaksācija. Vēl Jūrmalā plāno piedalīties Jānis Višķers, kuram šogad Latvijas čempiona gods pusmaratona distancē. Sportistam jau ir pieredze, skrienot gar jūras krastu, jo pagājušā gadā uzvarēja piecu kilometru skrējienā.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas