VIDEO: gribi izbaudīt skriešanu un orientēšanos ar draugiem? Rogainings būs tieši tev!

0 komentāri

Arvien lielāku popularitāti Latvijā iegūst orientēšanās sporta veids – rogainings, kurā dalībnieki kontrolpunktus meklē, startējot komandās!

Sportists Daniels Kārkliņš sacīja, ka rogainingā svarīga arī taktiskā domāšana, jo jāizvērtē kurus kontrolpunktus meklēt vispirms un kurus noslēgumā. Tikmēr Sandra Grosberga un Diāna Ruka uzsvēra lielo adrenalīna nozīmi sacensībās. Šogad organizatori padomājuši arī par tiem, kuri īsti karšu lasīšanu neprot. Interesanti, ka orientēšanās posmā plāno piedalīties vairāki simti komandu no visām Baltijas valstīm.

VIDEO: gribi izbaudīt skriešanu un orientēšanos ar draugiem? Rogainings būs tieši tev!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas