Video: gatavojamies īso šortiņu sezonai un trenējam dupsi

1 komentārs

Vēja spārniem tuvojas īso šortiņu un pludmales sezona. Daiļais dzimums ir aizdomājies par to, ka vajadzētu piestrādāt pie sava ķermeņa, it sevišķi pie dibena formas. Lai tavs dupsis kļūtu tvirts, ir nepieciešams regulāri nodarboties ar sportu vai veikt konkrētus vingrinājumus, kuri palīdzēs nonākt līdz tavām sapņu aprisēm. Bet, ko darīt, ja priekš trenažieru zāles apmeklējuma nav laika vai arī trūkst līdzekļu?  

Tu vienmēr vari vingrot mājas apstākļos. Paldies, Dievam, ka 21. gadsimtā ir dažādi video ar profesionālu treneru ieteikumiem un padomiem! Slēdz tik iekšā datoru un atkārto to pašu, ko otrpus ekrāna dara simpātiskie treneri! Lai vingrinājumi mājas apstākļos būtu efektīgi, izvēlies priekš sevis vispiemērotāko laiku. Un atceries, ka tev nevajadzētu vingrot halātā, bet ērtā sporta tērpā! Lūk, video, iedvesmai! Lai izdodas!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Video:

1 komentārs

TOP komentāri

  • Kartupelis ar mugurkaulu
    0

    Kartupelis ar mugurkaulu

    Viktorija es tevi mīlu!!!

    21.05.2016 14:33

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas