VIDEO: Divi latvieši airēs 6000 km no Āfrikas uz Rio

2 komentāri

Divi latvieši airēs 6000 km airu laivā šķērsojot Atlantijas okeānu no Āfrikas uz Ridežanairo, ierodoties Brazīlijas otrajā lielākajā pilsētā īsi pirms XXXI Olimisko spēļu sākuma.

31 gadu vecais Kārlis ar savu ceļabiedru okeānā dosies bez motora, bez burām, bez pavadošā sastāva tikai un vienīgi paļaujoties uz saviem spēkiem. Laivā atradīsies tikai divi cilvēki, kuri airēs pēc iepriekš izstrādāta grafika – divas stundas airē, divas atpūšas, divas airē, divas atpūšas. Un tā 24 stundas diennaktī un visus trīs mēnešus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto

Laiva pagājušajā nedēļā tika iekrauta kravas kuģī un devās piecu nedēļu ilgā ceļā uz Namībiju. Laiva ir ļoti leģendāra – ar to jau trīs reizes drosminieki šķērsojuši okeānu. Latviešu ekspedīcijai projekta realizēsanai vēl pietrūkst 30 000 eiro.

Video

2 komentāri

TOP komentāri

  • Ance
    +2

    Ance

    Trakajiem pieder pasaule:D

    10.03.2016 10:39

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas