VIDEO: ar bērnu smaidiem noslēgusies Sporto visa klase otrā sezona

0 komentāri

Ar Krimuldas vidusskolas 3. klases skolēnu uzvaru piektdien Jelgavā svinīgi beidzās vērienīgā un veselīgā projekta Sporto visa klase otrā sezona!

Sporto visa klase otrajā sezonā projektā iesaistījās gandrīz 1200 3. un 4. klašu skolēni no visiem Latvijas novadiem. Atšķirībā no citu klašu audzēkņiem šā projekta mazie sportotāji visu mācību gadu skolā sportoja 5 reizes nedēļā, bet, lai nokļūtu un sacenstos lielajā finālā, tika vērtētas arī katras klases skolēnu sekmes pēc vidējās atzīmes dažādos mācību priekšmetos.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Video:

Apskatīties sacensības bija sabraukušas arī tās klasītes, kuras neiekļuva lielajā finālā, un visiem Sporto visa klase projekta dalībniekiem par prieku pasākums beidzās ar jautru bērnu iemīļotās Musiqq grupas koncertu.

Foto:

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas