VIDEO: 25. septembris – Olimpiskā diena! Iesaisties un piedalies!

0 komentāri

“Nebrīnies. Piedalies!” ar šādu saukli šodien visā Latvijā notiek Olimpiskā diena. Un šogad tā ir veltīta Olimpiskā sporta veida – basketbola – popularizēšanai. LNT žurnālists Edgars Barbaks uz sarunu aicināja Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) ģenerālsekretāru Žoržu Timeru.

Pulksten 10.00 Rīgas Hanzas vidusskolā notiks kopīga rīta vingrošana. Tieši šī skola būs visas Rīgas kopīgas sportošanas centrs. “Olimpiskās dienas konceptu veido Starptautiskā Olimpiskā komiteja, un šāds pasākums katru gadu notiek vairāk nekā 200 valstīs,” paskaidroja Žoržs Timers. Šā gada pasākumi paredzēti, lai cilvēkus iepazīstinātu ar basketbolu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

VIDEO: bērni vingro kopā ar Latvijā zināmiem basketbolistiem un basketbolistēm!

VIDEO: Žoržs Tikmers par Olimpisko dienu

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas