Vai arī tu orientēsies Kāpas trīsdienās Amatas Spuģos?

0 komentāri

Piektdien, sestdien un svētdien Amatas novada Spuģos notiks vienas no lielākajām Latvijas orientēšanās sacensībām. Uz Spuģiem arī tevi aicina doties orientēšanās sacensību Kāpa organizators Indulis Peilāns un Lauris Lizbovskis.

Spuģos gaida ierodamies teju divus tūkstošus dalībnieku no desmit valstīm. Trasē dosies ne tikai paši jaunākie orientieristi četru piecu gadu vecumā, bet arī cienījami veterāni, kas tikuši pāri 80 gadu slieksnim. Orientēšanās sacensībās gadās iemaldīties arī blakus novados, bet katram dalībniekam līdzi ir kompass un karte, ar kuru palīdzību tiks meklēts ceļš atpakaļ uz Spuģiem!

Vairākkārtējā Latvijas čempione orientēšanās sportā Laura Vīķe domā, ka Kāpas trīsdienās ikviens dalībnieks vispirms jau izbauda fantastisku un neatkārtojamu atmosfēru. Bet labākajiem Latvijas orientieristiem tās ir arī atlases sacensības uz pasaules čempionātu.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas