Sieviešu skrējiena vēstnese Kristīne Garklāva sporto līdzsvaram un laimei

0 komentāri

Daiļā dzimuma pārstāves 1. maijā pulcēsies, lai piedalītos trešajā Sieviešu skrējienā. Katru ceturtdienu Mežaparkā dāmas pulcējas, lai aktīvi gatavotos skrējienam. Ar vienu no pasākuma vēstnesēm, atraktīvo un pozitīvo LNT ziņu moderatori un TV žurnālisti Kristīni Garklāvu izdevās sazināties arī portālam Skaties.lv.

“Esmu ļoti priecīga, ka mani uzrunāja kļūt par vienu no 1. maija Sieviešu skrējiena vēstnesēm, jo tā ir ne tikai papildu motivācija šajā pavasarī vairāk sportot, bet arī iespēja satikies un pavadīt foršu laiku kopīgajos treniņos ar pārējām brīnišķīgajām vēstnesēm,” stāsta LNT ziņu moderatore un TV žurnāliste Kristīne Garklāva.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

”Katru ceturtdienas pievakari mums ir kopīgie treniņi Mežaparkā, kad var pievienoties jebkurš, arī puiši. Protams, ka mazliet gatavojos arī pati – cik nu to atļauj laiks un iespējas. Cenšos vismaz divas trīs reizes nedēļā paskriet,” piebilst Kristīne.

Viņa stāsta, ka skriešanai nododas pievakarē, parasti Rīgas parkos, bet vislabāk jūtas laukos.

”Man patīk brīvdienu rītos piecelties agrāk, kad visi vēl guļ, un doties lēnā riksītī pa meža taciņām. Tas ir neaprakstāmi. Pagājušajā nedēļā skrienot mēģināju saklausīt cik daudz putnu dziesmas dzirdu, dažādas meža skaņas un vēl netīšām iztraucēju arī stirnu. Tā ir prāta un ķermeņa meditācija, jo domas atpūšas un pēc fiziskas slodzes- vienmēr sajūtas ir brīnišķīgas. Prāts sakārtots un esmu gatava labai dienai,” norāda sieviešu skrējiena vēstnese Kristīne Garklāva.

”Mans iekšējais miers, līdzsvars un laime iet roku rokā ar būšanu dabā un sportošanu. Visbiežāk, kopā ar visu ģimeni, jo tam manā dzīvē ir ļoti liela loma. Grūti iedomāties nedēļas nogali, kad neesam uz kalna, mežā vai pie jūras. Mans lielais izaicinājums Sieviešu skrējienā būs kārtīga un sistemātiska gatavošanās. Man būs interesanti redzēt, ko mans ķermenis saka par regulāru skriešanu un to, vai ar katru treniņu izdodas uzlabot rezultātus.”

Par Sieviešu skrējienu skriet gribētājām vēstīs arī Jana Duļevska, Marta Līne, Diāna Godmaša, Madara Botmane, Ilze Raudiņa un Madara Palameika. Sieviešu skrējiens norisināsies 1.maijā. Plkst. 12.45 dalībnieces pulcēsies uz iesildīšanos, pēc kā tiks dots starts skriešanas, nūjošanas un iešanas disciplīnās.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas