Saskaitot dalībnieku veiktās distances, pērn maratonā pievarēti vairāk nekā 224 000 kilometru

0 komentāri

Šogad Lattelecom Rīgas maratons norisināsies jau 25. reizi, un šo gadu laikā tas būtiski audzis. Pirmsākumi meklējami 1991. gadā, kad tajā piedalījās nepilns tūkstotis skrējēju. Toreiz starts tika dots pie Brīvības pieminekļa, bet skrējiens notika apkārt Ķīšezeram.

2008. gadā dalībnieku skaits pirmo reizi pārsniedza 5000, bet šogad maratonā piedalīsies vairāk nekā 25 000 cilvēku.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Runājot par rekordiem – līdz šim visvairāk kilometru noskriets 2014. gadā. Saskaitot visu dalībnieku veiktās distances, pērn pievarēts vairāk nekā 224 000 kilometru, kas ir līdzvērtīgi pieciem skrējieniem apkārt zemeslodei.

Vecākais dalībnieks bijis 82 gadus vecs, bet jaunākajam bija tikai 33 dienas.

Jau ziņots, ka šajā svētdienā 11. novembra krastmalā jau 25. reizi atskanēs Rīgas maratona starta šāviens, tomēr maratonu tradīcija galvaspilsētā ir senāka, un jau pats pirmais masu skriešanas pasākums pulcēja vairākus tūkstošus sporta entuziastu. Šajā jubilejas gadā organizatori sola daudz dažādu jaunumu.

Šogad organizatori cer pārspēt iepriekšējā gada dalībnieku rekordu – vairāk nekā 23 tūkstošus skrējēju un 25. Rīgas maratonu vēsturē ierakstīt ar vismaz 25 tūkstošus skrējēju lielu pulku. Taču no ārzemēm viskuplāk būs pārstāvēta Somija, Vācija un Krievija.
0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas