Rīgas maratons pulcējis vairāk nekā 7 tūkstošus mazo skrējēju

0 komentāri

Dienu pirms galvenajiem startiem Rīgas maratonā 11. novembra krastmalu šodien iesildīja bērnu maratons. Lai gan laikapstākļi mazos sportistus nelutināja, uz skriešanu bija ieradušies vairāki tūkstoši bērnu. 

Šodien mazajiem sportistiem skriešanai bija paredzētas 3 trases dažāda vecuma bērniem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Mazākie, līdz 6 gadu vecumam, skrējuši kopā ar vecākiem. Īsākā maratona distance bija 420 metru, garākā – gandrīz kilometrs.

Skriešanai bērnu maratonam bija pieteikti vairāk nekā 7 tūkstoši bērnu. Uz maratona trasēm savu kārtu vecāki ar bērniem gaidīja vidēji 15-20 minūtes.

Uz vairākām distancēm veidojas arī rindas, taču maziem dalībniekiem un viņu vecākiem tas netraucēja. Viss gribēja piedalīties un pacietīgi gaidīja.

Mazo sportistu līdzjutēju pulks šodien bija gana liels. Pēc finiša katrs maratona dalībnieks bija saņēmis medaļu par piedalīšanos un nelielu dāvaniņu.

Rītdien no mazajiem sportistiem stafeti pārņems lielie. Rīgas maratonā plāno piedalīties vismaz 25 tūkstoši dalībnieku.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas