Orientieristei Skrastiņai bronza pasaules karavīru sporta spēļu vidējā distancē

0 komentāri

Dienvidkorejā notiekošajās Pasaules militārpersonu sporta spēlēs orientieriste Aija Skrastiņa izcīnījusi bronzas medaļu vidējā distancē. Jāatzīmē arī Lauras Vīķes izcīnītā augstā 6. vieta un Edgara Bertuka sasniegtais 11. rezultāts. Spēlēs paredzētas arī sacensības garajā distancē 8. oktobrī un stafetē 10. oktobrī.

Dongjangas Universitātes apkārtnē šodien, 7. oktobrī, notika Pasaules militārpersonu sporta spēļu pirmās sacensības orientēšanās sportā. Vidējā distancē par uzvarētājiem vīriešu un sieviešu konkurencē kļuva Krievijas sportisti Dmitrijs Cvetkovs un Tatjana Rjabkina, taču arī Latvijas sportisti sasniedza ļoti labus rezultātus. Aija Skrastiņa izcīnīja trešo vietu, distanci veicot pa 37:23, kas par 2:03 atpalika no uzvarētājas laika.

Atzīstami startējusi arī Laura Vīķe, kura ierindojās sestajā vietā, 4:47 aiz līderes. Vēl sieviešu konkurencē Latviju pārstāvēja Elīna Kārkliņa, kurai 36.rezultāts. Vīriešu konkurencē starp Latvijas karavīriem ātrākais bija Edgars Bertuks, kuram 11.rezultāts. Mārtiņš Sirmais ierindojās 20., Andris Jubelis sekoja 22. vietā, bet Artūrs Pauliņš un Artjoms Rekuņenko finišēja bez ieskaitīta rezultāta.

Orientēšanās sacensības Pasaules karavīru spēlēs turpināsies rīt ar garo distanci un stafetes sacensībām sestdien. Starptautiskās Militārās sporta asociācijas (CISM) organizētajās spēlēs piedalās aptuveni 8700 karavīru no 110 CISM dalībvalstu bruņotajiem spēkiem. Sacensības norisinās reizi četros gados un tajās startē gandrīz visi pasaules labākie orientieristi.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas