Nikars ar graujošu uzvaru sāk Latvijas telpu futbola čempionāta finālsēriju

Astoņkārtējie valsts čempioni Nikars sestdien ar graujošu uzvaru sāka Latvijas telpu futbola čempionāta finālsēriju.

Pēdējo gadu pārliecinoši labākā Latvijas telpu futbola komanda finālsērijas pirmajā spēlē ar 9:0 (5:0) sagrāva Beitar komandas futbolistus. Uzvarētājiem četrus vārtus guva Artjoms Koļesņikovs, kurš pirmajā puslaikā panāca 3:0, bet trīs reizes pretiniekus pārspēja Maksims Seņs.

Tikmēr sērijā par trešo vietu Daugavpils pretinieku laukumā Salaspilī ar 5:4 uzvarēja Raba vienību, kas pērn izcīnīja bronzas medaļas, bet pirms tam regulāri spēlēja finālā pret Nikaru. Bronzas medaļas iegūs komanda, kura izcīnīs divas uzvaras.

Pusfinālā Nikars sērijā ar 3-1 uzvarēja Raba komandu, bet Beitar ar 3-0 pārspēja Daugavpils telpu futbolistus. Latvijas telpu futbola regulārajā čempionātā spēlēja astoņas komandas, kur pārliecinoši labākā bija Nikars vienība, kura 14 spēlēs izcīnīja 13 uzvaras, bet vēl vienā cīņā nospēlēja neizšķirti.