Maratona dalībnieki varēs saņemt profesionālas sporta ārstu un treneru konsultācijas

0 komentāri

Lattelecom Rīgas maratonā, 17.maijā, par kura oficiālo banku šogad kļuvusi Nordea, Finanšu fitnesa zonā Sporta Laboratorijas ārstu un DCH sporta studijas treneru uzraudzībā aicinās maratona dalībniekus iesildīties un atsildīties pēc skrējiena.

Lai atbilstoši sagatavotos sevis izvēlētajai maratona distancei, kā arī izvairītos no pārslodzes un sporta traumām, maratona dalībnieki gan pirms, gan pēc skriešanas aicināti saņemt profesionālas sporta ārstu un treneru konsultācijas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Ilggadējie maratona partneri, Sporta Laboratorija, konsultēs skrējējus jautājumos par fizisko slodzi un piemērotāko skriešanas tempu, savukārt DCH sporta studijas treneri demonstrēs efektīvus un ikvienam skrējējam noderīgus iesildīšanās un atsildīšanās vingrinājumus.

Tāpat arī Nordea Finanšu fitnesa programmas ietvaros bankas finanšu fitnesa treneri, cenšoties skrējēju komūnai simboliski demonstrēt paralēles starp fizisko un finanšu fitnesu, skaidros, kā novērtēt savu “finanšu muskulatūru” un uzturēt sevi labā finansiālajā formā.

“Lai iegūtu savu “ideālo formu” kā fitnesā, tā arī finansēs, nepietiks tikai ar pāris treniņiem. Fizisko un “finansiālo muskuļu” trenēšanai jābūt regulārai, izvirzot arvien jaunus mērķus un izaicinājumus. Svarīgi neaizmirst pašu galveno – iesildīties pirms ikviena vingrojuma, tostarp, finanšu -, lai rezultāts būtu maksimāli veiksmīgs,” saka Nordea naudas skolas vadītāja Anna Fišere-Kaļķe.

Nordea Finanšu fitnesa zonā 17.maijā aicināti piedalīties jebkuras Lattelecom maratona distances skrējēji, kā arī Rimi Bērnu maratona apmeklētāji un dalībnieki – 16.maijā.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas