Liepājā notiks orientēšanās spēles komandām ”Liepājas pēdas Latvijā”

0 komentāri

Atzīmējot Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas gadadienu, 4.maijā Liepājā jau piekto reizi notiks orientēšanās spēles komandām Liepājas pēdas Latvijā. Spēlēm šogad dota devīze Atklāj Liepāju no jauna!

Jaunā devīze atspoguļo orientēšanās spēļu būtību, kas ir iepazīt Liepāju labāk, atceroties gan dažādus vēsturiskus notikumus, gan uzzinot par jauniem pilsētas objektiem, izveidotiem uzņēmumiem un radītiem pakalpojumiem. Orientēšanās spēļu Liepājas pēdas Latvijā kontrolpunktus plānots veidot vietās, kurās pēdējā gada laikā tapuši jauni objekti vai pakalpojumi, kurās iespējams saturīgi pavadīt brīvo laiku, mācīties zaļo domāšanu un dzīves veidu, kā arī uzzināt, kā dažādos laikos mainījušās ēkas un vietas Liepājā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto

Orientēšanās spēlēm komandas varēs pieteikties aprīlī, plašāka informācija sekos. Ņemot vērā iepriekšējo gadu pieredzi un laika apstākļu nepastāvību, šogad spēļu finišs būs Liepājas Olimpiskajā centrā, kur notiks arī svētku koncerts.

Pērn orientēšanās spēlēs Liepājas pēdas Latvijā kopā piedalījās 1066 dalībnieki 244 komandās.

Video: atskats no pagājušā gada orientēšanas spēlēm Liepājas pēdas Latvijā 2015

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas