Latvieši tver ekstrēmas sajūtas sniegainajos Karpatu kalnos

0 komentāri

“Freedom routes” jaunieši ir par aktīvu atpūtu un elpu aizraujošiem piedzīvojumiem. Viņi mīl dabu un enerģiju, ko tā spēj sniegt, viņi nebaidās no izaicinājuma un nezināmā, viņi nedzīvo komforta zonā,bet izbauda to, kas ir aiz tās!

Vairākas reizes gadā šie jaunieši dodas ekstrēmo piedzīvojumu meklējumos uz dažādām pasaules malām! Viņi slēpo, snovo, dodas pārgājienos un sērfo Atlantijas okeānā! Mēs tev piedāvājam ieskatīties vienā no piedzīvojumiem, kurā aktīvie entuziasti devās mežonīgajos Karpatu kalnos, dzīvoja autentiskā ganu mājā un baudīja katra unikālo nobrauciena līniju. Svaigs un mīksts sniegs – kas var būt labāks ?!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

FOTO: “Freedom Routes” piedzīvojumi Karpatu kalnos, Ukrainā

VIDEO: “Freedom Routes” piedzīvojumi Karpatu kalnos, Ukrainā

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas