Ko darīt, ja ziemas nav, bet slidot tomēr gribas!

0 komentāri

Kamēr ziema skopojas ar salu un sniegu, tikmēr varam atlikt malā gan distanču slēpes, gan snovborda dēli! Tomēr, neskatoties uz neatbilstošajiem laikapstākļiem, ir dažas vietas, kurās varam paslidot!

Pašā Rīgas centrā, Esplanādē, ir sākusi darboties mākslīgā ledus slidotava! Laba ziņa ir tā, ka vari slidot par brīvu velti! Ja tev ir savs inventārs – lieliski, bet, ja nepieciešamā aprīkojuma nav, tad droši varēsi to iegādāties uz vietas esošajā nomas punktā! Katru dienu no plkst. 10.00–22.00 vari nodoties slidošanas aktivitātēm!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk
Foto: LETA

Foto: LETA

Slidot fanātiķiem ir pieejama arī otra publiskā slidotava Lido, Krasta ielā 76, kura skaitās lielākā atvērtā tipa slidotava Baltijā. Ja nejūties droši uz ledus, tad šeit varēsi izmantot gan instruktora pakalpojumus, gan līdzsvara noturēšanas palīgus. Būs pieejama arī slidu noma un kafejnīca, kurā varēsi sasildīties pēc lieliski pavadītas dienas!

Foto: lido.lv

Foto: lido.lv

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas