FOTO: Ventspilī Olimpisko spēļu dalībnieki un sporta entuziasti skrien kopā

Viktorija Kamaza

Autors: Viktorija Kamaza

Sporta redaktore ar sasodīti pozitīvu attieksmi!

0 komentāri
FOTO: Ventspilī Olimpisko spēļu dalībnieki un sporta entuziasti skrien kopā

Trešdien, 25. maijā, Ventspils Olimpiskā centra stadionā notika Maratona iesildīšanās stafete, kuras kopējais garums bija 42 195 metri. Stafetes ietvaros dalībnieki kopumā pa posmiem veica 105 apļu skrējienu pa Olimpiskā centra Ventspils stadionu.

Kā man zināms, tad no 21. līdz 29.maijam visā Latvijā ar dažādām sportiskām aktivitātēm tiek atzīmēta starptautiskā veselības nedēļa. Tiek rīkotas dažādas sportiskas aktivitātes, skriešanas, kopīgas vingrošanas un vēl daudz citu ar sportu saistītu pasākumu. Tā kā pati esmu ventspilniece, bez uzmanības neatstāju Maratona iesildīšanās stafešu sporta pasākumu, kurš tika aizvadīts Ventspils Olimpiskā centra stadionā, vietā, kurā bieži pavadīju savas sporta stundas, mācoties vidusskolā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Trešdien stadionā pulcējās slavenu un arī mazāk zināmu sportistu pulciņš ar mērķi pievarēt maratona distanci stafetes skrējienā. Stafetes ietvaros pa stadiona skrejceliņu dalībnieki veica 105 apļus. Kā pirmais skrējienu ievadīja Riodežaneiro olimpisko spēļu dalībnieks Arnis Rumbenieks, kurš stafetes kociņu nodeva Sporta pārvaldes vadītājai Dainai Paipalai. Visa maratona distance tika noskrieta 3 stundu un 2 minūšu laikā. Skrējēju vidū bija gan Olimpisko spēļu dalībnieki, sportisti, aktīva dzīvesveida piekritēji, sporta entuziasti, ģimenes ar bērniem. Lūk, bildes!

Foto: Ventspils Olimpiskā centra stadionā risinās Maratona iesildīšanās stafete

Šis pasākums bija kā ielsidīšanās Ventspils Piedzīvojumu parka maratonam, kas startēs 19.jūnijā un tajā paredzams liels dalībnieku skaits. Ventspils būs trešā Latvijas pilsēta aiz Rīgas un Valmieras, kurā notiks maratons. Bez maratona 42,195 km distances tradicionālie skrējieni notiks arī 21,0495km, 10.55km un 5.3km distancēs. Bērnu skrējieni 300m, 600m un 1000m distancēs notiks sestdien, 18.jūnijā.

Ja gribi piedalīties, tad lūk – sīkāka informācija un reģistrēšanās skrējieniem mājas lapā www.ventspils-maratons.lv

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas