FOTO: Stiprākie kungi un izturīgākās dāmas Latvijā

0 komentāri

Renārs Dronga un Olga Zavoloko uzvarēja 9. Latvijas čempionāts svaru stieņa spiešanā guļus uz atkārtojumu skaitu jeb LIDO Kausa izcīņā, kas notika Atpūtas kompleksā LIDO. Čempionāts pulcēja 155 sportistus no 26 komandām.

Starp karuseļiem, bērnu čalām un skatītāju tribīnēm ”LIDO atpūtas kompleksā reiz pa reizei izskanēja stingra un vērā ņemama tiesnešu komanda: Sākt! Fiksēt! Rokas iztaisnot! Reizē ar LIDO Ģimenes dārza atrakcijām un pasākumiem norisinājās Latvijas čempionāts svaru stieņa spiešanā guļus uz atkārtojumu skaitu, kas jau vairākus gadus tiek dēvēts arī pat LIDO Kausu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Čempionāts notika sieviešu, jauniešu, junioru, open un senioru grupās. Vīriem sacensībās bija pēc iespējas vairāk reižu jāuzspiež savs svars, bet sievietēm puse no personīgā svara. Tiesnešu komandas sportistiem bija jāievēro, lai uzspiestā svaru stieņa reize tiktu ieskaitīta.

Starp visiem vīriešiem spēkā izturīgākais bija Jelgavas sporta kluba Apolons sportists Renārs Dronga, kurš sacensībās piedalījās Open grupā un 74 kg uzspieda 44 reizes. Savukārt labāko rezultātu sieviešu konkurencē uzrādīja sporta un fitnesa centra Mevi Gym sportiste Olga Zavoloko, kura sacensībās 25 kg smago svaru stieni uzspieda 67 reizes.

Jauniešu vecuma grupā līdz 18 gadiem Valmieras smagatlētikas sporta kluba ”Spēka Pasaule atlēts Jānis Vilciņš kļuva par absolūti spēcīgāko jaunieti, uzspiežot 66 kg smago svara stieni 32 reizes. Starp junioriem līdz 23 gadu vecumam par absolūti spēkā izturīgāko kļuva Mārtiņš Samsons no sporta kluba ”Apolons. M. Samsons sacensībās 92 kg uzspieda 31 reizi.

Senioru vecuma grupā virs 40 gadiem Edijs Ezeriņš no Raunas sacensībās 73 kg uzspieda 33 reizes un kļuva par absolūti spēcīgāko senioru šajā vecuma grupā. Absolūti spēkā izturīgākais seniors virs 50 gadiem bija ”Arkan sporta kluba atlēts Sergejs Derbins, uzspiežot 62 kg 32 reizes.

Rīgas Stradiņa universitātes sportistu komanda LIDO Kausā izcīnīja pirmo vietu gan Latvijas, gan Baltijas ieskaitē.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas