FOTO: Spītējot drēgnajam laikam, maratona trasē devušies tūkstošiem mazo skrējēju

0 komentāri

Spītējot drēgnajam laikam, šodien Rīgā, 11.novembra krastmalā, vairāki tūkstoši mazo skrējēju piedalījās bērnu skrējienā, kas ievada Rīgas maratona pasākumus.

Skriešanai Rimi bērnu maratona trasēs bija pieteikti vairāk nekā 7000 bērnu. Uz maratona trasēm savu kārtu gaidīja bērni un viņu vecāki, izveidojot vairākus simtus metrus garu rindu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Vairāki vecāki savas atvases atbalstīja, skrienot līdzi gar trases malu, savukārt tie, kuri tikai gaidīja savu kārtu uz starta līnijas, pasākuma vadītāju uzmundrināti izpildīja dažādus iesildošos vingrinājumus.

Trasēs bērni devās tērpušies pat ziemas jakās, taču daudzi drosmīgie skrējēji starta līniju šķērsoja ģērbušies plānos specializētajos sporta tērpos.

Jau ziņots, ka dalība maratonā ir bez maksas, un tajā paredzētas trīs trases dažāda vecuma bērniem. Trasīte Mazie būs dalībniekiem vecumā līdz sešiem gadiem. Trase Lielie ir paredzēta dalībniekiem vecumā no sešiem līdz desmit gadiem. Tā ir 420 metru gara, un starts notiek ik pēc 30 minūtēm. Savukārt trase “Vislielākie” ir piemērota dalībniekiem vecumā no desmit gadiem, tā ir 840 metru gara, un starts notiek ik pēc 30 minūtēm.

Par galvaspilsētas tradīciju kļuvušais Rīgas maratons šogad notiks divas dienas – šodien un rīt, 17.maijā. Rīgas maratons, kas šogad nesīs Lattelecom vārdu, norisināsies 25.reizi. “Lattelecom” Rīgas maratons iekļauts Latvijas prezidentūras Eiropas Savienības Padomē oficiālajā kultūras programmā. Tas joprojām ir vienīgais Ziemeļeiropas maratons ar Starptautiskās Vieglatlētikas federācijas (IAAF) Bronzas kvalitātes zīmi.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas