FOTO: Skrējēju tūkstoši košajā un krāsainajā Kuldīgas pusmaratonā

0 komentāri

Vakar aizvadīts grandiozais jubilejas, 10. Kuldīgas pusmaratons. Spītējot lielajam karstumam tajā piedalījās ļoti prāvs dalībnieku skaits un daži no tiem bija apģērbušies ārkārtīgi trūcīgā apģērbā. Savukārt par Latvijas čempioniem kļuva Jānis Višķers un Ilona Marhele.

Lielajā tveicē vīru konkurencē Višķers pusmaratonu veica stundā, septiņās minūtēs un 13 sekundēs, par 17 sekundēm apsteidzot Valēriju Žolneroviču, kuram pieder trases rekords. Trešo pozīciju ieņēma Jānis Girgensons. Tikmēr dāmām uzvaru svinēja Marhele, kura sacensības noskrēja stundā un 19 minūtēs. Otro vietu guva Anita Kažemāka, kura uzvarētājai zaudēja gandrīz trīs minūtes, bet trešā palika Jolanta Liepiņa.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Kuldīgas pusmaratons bija arī skriešanas seriāla Bigbank Skrien Latvija piektais no sezonas septiņiem posmiem. Nākamo reizi sportisti 20.septembrī tiksies Valmierā, kur tiks aizvadīts maratona skrējiens.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas