FOTO: rudenīgos apstākļos aizvadīts sezonas pēdējais Skrien Latvija pusmaratons

0 komentāri

Siguldas pusmaratons vienlaikus bija Skrien Latvija seriāla noslēdzošais – septītais – posms, kur 10. oktobrī tika sadalītas arī Latvijas komandu čempionāta medaļas pusmaratonā.

Vīru konkurencē Jānis Višķers finišēja pēc stundas, septiņām minūtēm un 5,65 sekundēm, labojot arī līdzšinējo trases rekordu. Viņš tuvāko sekotāju Dmitriju Serjoginu apsteidza par vairāk nekā divām minūtēm, bet trešais palika Rolands Kaimiņš. Savukārt dāmām uzvarētāja Ilona Marhele distanci noslēdza stundā, 17 minūtēs un 58,55 sekundēs. Viņa par gandrīz četrām minūtēm apsteidza Latvijas labāko soļotāju Agnesi Pastari, bet trešā bija šā gada pasaules čempionāta dalībniece maratona distancē Anita Kažemāka.

FOTO: skrējēji Siguldā aizvada sezonas pēdējo posmu

Zīmīgi, ka tieši Višķers un Marhele šovasar kļuva arī par Latvijas čempioniem pusmaratonā. Kā jau tika prognozēts, arī sezonas kopvērtējumā uzvaras laurus plūca Ilona Marhele un Jānis Višķers. Alūksniete Marhele piecās sacensībās nopelnīja maksimālo 5000 punktu summu, aiz sevis atstājot Anitu Kažemāku (4737 punkti) no Preiļiem un Latvijas čempioni maratonā Kitiju Valteri (4682) no Līvāniem. Vīriešu konkurencē Višķers (4957) pārspēja kuldīdznieku Kristapu Bērziņu (4863) un Rolandu Kaimiņu (4762).

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk
0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas