FOTO: Rēzeknes maratons pulcējis gan lielus, gan mazus skrējējus no visas Latvijas

0 komentāri

Otrās Lieldienas ļoti sportiskā gaisotnē svinēja Rēzeknē. Cilvēki no visas Latvijas tur bija sabraukuši, lai piedalītos Rēzeknes pusmaratonā Skrien Latvija!

Jau no agra rīta Rēzeknē šodien valdīja neierasta rosība – divarpus tūkstoši lielu un mazu skrējēju kopā ar radiem un draugiem pulcējās Festivāla parkā netālu no izslavētās Latgales vēstniecības GORS.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tur notika Skrien Latvija skriešanas seriāla sezonas atklāšanas posms, un drēgnie laikapstākļi cilvēkus aicināt aicināja nodarboties ar aktivitātēm.

Cits skrēja, cits nūjoja, cits aktīvi atbalstīja vai gāja rotaļās kopā ar bērniem.

Skriet pēc Lieldienām esot pat vēlams, jo, kā zināms, svētku brīvdienās gadās aizsēdēties pie galdiem ar sātīgiem ēdieniem.

Spriežot pēc cilvēku smaidīgajām sejām pat pēc 21 kilometra veikšanas, nostāsti par laimes hormona – endorfīna – izdalīšanos cilvēka organismā pēc aktīvām nodarbēm svaigā gaisā, nav nekādas blēņas.

Turklāt dāmas pēc finiša saņēma ne tikai skaistu medaļu, bet arī pa krāšņai rozei.

Rēzeknes pusmaratons bija pirmais no septiņiem šāda veida skriešanas un aktīvās atpūtas pasākumiem.

Nākamais būs pēc trim nedēļām Biķernieku trasē Rīgā.

Vairāk skaties pievienotajā video!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas