FOTO: priecīgie Stirnu Buka dalībnieki izskrien gleznaino Siguldu

0 komentāri

Sestdien Siguldā veiksmīgi aizvadīts taku skriešanas seriāla Stirnu buks 2.posms, kas pirmo reizi skrējējiem ļāva baudīt izcili ainavisko Gaujas Nacionālo parku. Interesanti, ka pirms tam nacionālajā parkā Stirnu buks sacensības nav notikušas, tāpēc tas bija lielisks pārsteigums visiem skrējējiem.

Latvijas lielākajā un vecākajā nacionālajā parkā skrējēji sacentās piecās distancēs. Bērniem susura distancē (0,6 – 1 km) bija iespēja iejusties sporta sacensību vidē bez laika kontroles. Taku skriešanas iesācēji varēja kājas izlocīt vāveres distancē, kas līkumos 5 kilometru garumā bija bez laika kontroles. Arī zaķiem bija ko kārtīgi pasvīst, jo šoreiz ainaviskais piedzīvojums veda jau 13 km garumā un nācās četras reizes šķērsot vareno Gaujas senleju. Izturīgākiem stirnu buka (23 km) un lūša (32 km) distances sportistiem tāpat kā visiem pārējiem bija iespēja uzmest aci Turaidas pilij, Krimuldas muižai, Gūtmaņa alai un neizbēgami šķērsot tiltu pār Latvijas bīstamāko upi, taču viņiem arī bija ”visgarākā” iespēja ieelpot pavasari Gaujas senlejā.

FOTO: priecīgie Stirnu Buka dalībnieki izskrien gleznaino Siguldu

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas