FOTO: dzīvnieki sporto! Kamieļu restlings, ziloņu polo un zirgu futbols

0 komentāri

Cilvēki dievina sportu tik ļoti, ka izdomāja arī mūsu mazākajiem brāļiem to likt iemīlēt. Diemžēl mēs tā arī nekad neuzzināsim dzīvnieku viedokli par šo cilvēku dīvainību. Taču mēs tev piedāvājam ieskatīties trīs sporta veidos, kuru galvenie atlēti ir dzīvnieki!

Ziloņu polo

Šajā sporta veidā zirgu vietā tiek izmantoti ziloņi. Sporta veids, kurā ziloņi spēlē polo, ir ļoti populārs Nepālā, Šrilankā, Indijā un Taizemē.

FOTO: Ziloņu polo

Zirgu futbols

Jūs neticēsiet, bet šis sporta veids tika ieviests jau senajos laikos, lai zirdziņi, kuri  visu dienu pavada stallī, varētu noņemt stresu. Vientulība un kustību ierobežošana izraisa dzīvniekos agresiju, tieši tāpēc zirgi ar lielāko prieku spēlējas ar milzīgu bumbu.

FOTO: zirgu futbols

Kamieļu restlings

Ironiski ir tas, ka kamieļi nav radīti cīņai vai citam agresijas veidam. Viņi ir ļoti miermīlīgi dzīvnieki. Taču Turcijā cilvēki ir atraduši veidu, kā likt diviem tēviņiem mēroties spēkiem. Šo dzīvnieku priekšā izved kamieļu mātīti, kuras dēļ tad arī risinās cīņa. Cīņa ir galā tad, kad uzvarētājs parāda savu pārākumu, uzsēžoties virsū zaudētājam.

FOTO: kamieļu restlings

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas