FOTO: dzelzs vīri un sievas – Rīgas triatlons pilsētas centrā

0 komentāri

  Otro gadu pēc kārtas pašā Rīgas centrā notika Eiropas kauss Sprinta triatlonā – 2015 Riga ETU Sprint Triathlon European Cup. Sportistiem bija jānopeld 750 m, ar divriteni jānobrauc 20 km un jānoskrien 5 km distance.

Starp dāmām ātrākā šoreiz bija vāciete Liza Zīburgere, kura distanci veica 1:00:26. Otro vietu izcīnīja Krievijas sportiste Valentīna Zapatrina – 1:01:10, bet trešā finišēja viņas tautiete Marija Shorets, kuras laiks ir 1:01:24.

Elites grupas vīriešiem ātrākais bija Krievijas sportists Aleksandrs Brjuhankovs, kurš finišu sasniedza pēc 00:53:43. Otrajā vietā ierindojās ukrainis Oleksijs Svutkins – 00:53.50, bet Beļģijas sportists Simons Dekiprs finišēja kā trešais ar rezultātu 00:53.52.

Sacensībās kungiem piedalījās arī trīs Latvijas pārstāvji, un visaugstāko rezultātu sasniedza Andrejs Dmitrijevs, kurš finišēja vairāk nekā trīs minūtes aiz uzvarētāja, kas sportistam deva 36. vietu. Vēl trīs minūtes vēlāk finišēja Artūrs Sprukts, kam 52. vieta 56 sportistu konkurencē, bet Maksims Nagibins finišu nesasniedza.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas