FOTO: Drosmīgākie peldētāji Līgosvētkos iekaro Lielupes ūdeņus

0 komentāri

Jelgavā Līgo dienā aizvadīts četru kilometru tautas peldējums pa Lielupi no Jelgavas jahtkluba līdz Pils salas galam, kur kopā satek Lielupe, Iecava un Driksa. Līgo tautas peldējumu jau vairākus gadus rīko ziemas peldētāju klubs Jelgavas roņi un Jelgavas jahtklubs. Šāds tautas peldējums Jelgavā kļuvis par tradīciju.

Jelgavas roņi un Jelgavas jahtkluba direktors Aleksandrs Jakovļevs, pamatojoties uz iepriekšējo gadu pieredzi, pastāstīja, ka četru kilometru garā distance tiek veikta aptuveni pusotrā stundā. Peldētāji startēja divās disciplīnās – individuālajā peldējumā un stafetes peldējumā, kurā katram dalībniekam bija atvēlētas 10-15 minūtes.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk
0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas