FOTO: bērni ieskauj Lauru Ikaunieci-Admidiņu, lūdz autogrāfus un kopīgi fotografējas

0 komentāri

Olimpiskās dienas laikā Rīgas Hanzas vidusskolas stadionā aizvadīti vairāki sportiski pasākumi – vingrošana, stafetes, basketbola spēlēšana un daudz citu aktivitāšu. Bērni par prieku izmantoja iespēju, lai nofotografētos un iegūtu vieglatlētes Lauras Ikaunieces-Admidiņas autogrāfu.

Pagājušā gada rudenī Olimpiskā diena 2014 vienkopus pulcēja un rīta vingrošanā piedalījās ap 95 000 skolēnu 168 norises vietās visā Latvijā. Ņemot vērā, ka norises vietu skaits ir pieaudzis, palielinājies arī šā gada Olimpiskās dienas 2015 dalībnieku skaits un jau tagad ir sasniegts jauns pieteikto dalībnieku skaita rekords.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

FOTO: bērnu prieks un pozitīvās emocijas Latvijas Olimpiskajā dienā

Vienlaikus visās Latvijas Olimpiskās dienas 2015 norises vietās pasākums sāksies ar Olimpisko rīta vingrošanu, kuras mērķis ir dalībniekus pamodināt un sagatavot turpmākās dienas aktivitātēm, kā arī atgādināt par pareizi veiktu rīta vingrošanu kā ļoti svarīgu ikdienas sastāvdaļu.

FOTO: Sporta skolotāji ir spējīgi uz visu!

VIDEO: Aizraujošās sporta aktivitātes Rīgas Hanzas vidusskolā

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas