”Es skrienu kā piektklasnieks” jeb bērnu sajūsma par projektu Sporto visa klase

0 komentāri

Vairākās Latvijas skolās turpinās projekts, kura laikā skolēniem nedēļā ir piecas sporta stundas. Latvijas Olimpiskās komitejas projektā Sporto visa klase Ventspilī olimpiskais audzinātājs ir olimpiskais čempions Dainis Kūla.

Katrai no sešām projektā iesaistītajām skolām ir savs olimpiskais audzinātājs, kurš ar saviem panākumiem iedvesmo bērnus – Ventspilī populāra ir Latvijas nacionālā vieglatlētikas disciplīna šķēpmešana, jo Kurzemē dzīvo un trenējas olimpiskais čempions Dainis Kūla, kurš tikko ar sudraba medaļu atgriezies no Eiropas čempionāta telpās veterāniem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Čempions ar sporta stundu Ventspilī bija apmierināts, un nav šaubu, ja projekta noslēgumā būs jāsacenšas bumbiņas mešanā, ventspilnieki būs favorīti.

Šajā sporta stundā paveiktais ir maza daļa no tā, ko bērni dara katru dienu. Piecu sporta stundu nedēļā ietekmi mācību gada otrajā pusē pamanījuši gan vecāki un skolotāji, gan paši skolēni.

”Es domāju, ka esmu pat tā kā piektklasnieks, es skrienu tā kā piektklasnieks un metu kā piektklasnieks,” stāsta projekta dalībnieks.

Papildu sporta nodarbības uzlabojušas ne tikai stāju un fiziskos rādītājus, bet ietekmējuši arī klases mikroklimatu.

Latvijas Sporta federāciju padome pirms mēneša apstiprināja rezolūciju, kas nosūtīta Latvijas Nacionālajai sporta padomei un Izglītības un zinātnes ministrijai un kurā aicina realizēt trīs sporta stundas nedēļā vispārizglītojošās skolās.

Tās skolas, kuru trešklasnieki vēlas piedalīties Sporto visa klase projektā nākamgad, tiek aicinātas pieteikties Latvijas Olimpiskajā komitejā līdz šā gada 27. aprīlim.

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas