Desmit super- vienkārši veidi, kā tikt vaļā no ”riepiņas”

0 komentāri

2. Aizmirsti par alu un uzkodām

2/9

Izslēdz no sava ēšanas raciona ēdienus ar augstu kaloriju saturu

Foto: Flicker.com

Foto: Flicker.com

Kā likums, ieteikums, mazāk ”rīt” tiek uztverts skeptiski. Daudzas sievietes netic, ka ka sevis ierobežojot sevi ēdinreizēs, var ātri nomest svaru. Un kaut kur viņām pat ir taisnība, jo, lai tiktu vaļā no liekajiem centimetriem no vēdera daļas ir jāierobežo sevi tikai konkrētu produktu uzturā. Būs jāatsakās no bulciņām, picas un citiem miltu izstrādājumiem.Un aizmirstiet par lielām porcijām! Labāk ēst maz, bet daudzas reizes pēc kārtas!

2. Aizmirsti par alu un uzkodām

2/9
0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas