Daugavas stadionā notiks starptautiskās vieglatlētikas sacensības Rīgas Kausi

0 komentāri

Maija beigās Rīgā, Daugavas stadionā, notiks Latvijā vērienīgākās vieglatlētikas sacensības Rīgas Kausi, aģentūru LETA informēja Rīgas dome.

Starptautiskās sacensības norisināsies 31.maijā, un tajās kopumā 16 vieglatlētikas disciplīnās piedalīsies sportisti no Latvijas un ārzemēm. Viņu vidū arī vairāki Riodežaneiro olimpisko spēļu dalībnieki. Paredzēts, ka sacīkstēs piedalīsies vieglatlēti no vairāk nekā 30 valstīm. Latviju pārstāvēs 35 labākie sportisti, starp kuriem arī Latvijas labākie tāllēcēji – Lauma Grīva, Māra Grīva, Aiga Grabuste, Elvijs Misāns un Jānis Leitis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Plānots, ka 19.maijā plkst.11 Daugavas stadionā notiks vēlās mediju brokastis, kā arī Rīgas Kausu iesildīšanās pasākums Zvaigzne trenē zvaigzni, kurā Latvijas labākie vieglatlēti palīdzēs Latvijas radošajām personībām apgūt savas pārstāvētās disciplīnas pamatus.

FOTO: Rīgas kausi 2015

Sacensību norises sākums paredzēts 31.maijā plkst.18, un tās rīko Rīgas dome sadarbībā ar Latvijas Vieglatlētikas savienību, kā arī veikalu tīklu Joma Sports un laikrakstu Diena.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas