Adidas skriešanas skola – lieliska vieta, kur sagatavoties pirmajam maratonam!

0 komentāri

Lai pēc iespējas labāk varētu sagatavoties Lattelecom Rīgas maratonam, 6 mēnešus pirms lielā starta, jauno sezonu sākusi Adidas skriešanas skola. Jaunajā sezonā skriešanas skola durvis vērusi daudz agrāk un šosezon programma būs plašāka nekā iepriekšējos gados.

Pirmos trīs mēnešus, katru mēnesi vienā nedēļas nogalē būs gan spēka/fitnesa treniņš zālē – sestdienā, gan skriešanas treniņš svētdienā. Pirmās nodarbības pieredzējušu treneru vadībā notika jau pagājušās nedēļas nogalē, bet nākamie treniņi notiks 12. un 13. decembrī. Vēl jāpiebilst, ka ir atklāta pieteikšanās Skriešanas skolas programmai ”Mans pirmais maratons”, kurā uzņems  15 motivētus skrējējus, ar apņemšanos trenēties savam pirmajam maratonam vai pusmaratonam.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

VIDEO

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas