Tampabejas Lightning ar Bišopu vārtos uzvar Kalgari Flames

Nacionālajā Hokeja līgā Tampabejas Lightning ar Benu Bišopu vārtos ar 5:2 uzvarēja Kalgari Flames un izvirzījās pirmajā vietā Austrumu konferencē.

Pirmajā periodā Sedriks Pakets izvirzīja vadībā Lightning hokejistus, bet Flames čehu uzbrucējs Jirži Hudlers izlīdzināja rezultātu.

Otrajā trešdaļā viena Kalgari vairākuma laikā Pakets vēlreiz izvirzīja Lightning vadībā, un Šons Monahans atkal samazināja rezultāta starpību.

Spēles liktenis lielā mērā tika izšķirts pēdējā trešdaļas 40 sekundē, kad Jonasu Hilleru pārspēja Tailers Džonsons – 4:2 Lightning labā. Piekto ripu Valteri Filipula iemeta jau tukšos vārtos.