Šveices Basel no turpmākas cīņas izslēdz Anglijas vicečempionus Liverpool

Čempionu līgas B grupā Šveices Basel, izbraukumā nospēlējot 1:1 ar Liverpool, izslēdza Anglijas vicečempionus no turpmākas cīņas. Otrajā grupas mačā Madrides Real ar 4:0 uzvarēja Razgradas Ludogrets.

B grupā pie skaļa panākuma tika Basel komanda, kas viesos cīnījās 1:1 ar Anglijas klubu Liverpool un šajā posmā to atstāja ar tikai vienu panākumu. Viesu labā vārtus 25. minūtē guva pussargs Fabjans Frejs, bet 81. minūtē pēc nonākšanas mazākumā Anglijas kluba rindās izcēlās tā kapteinis Stīvens Džerards.

Citā šīs grupas mačā Spānijas komanda Madrides Real, kas ir pašreizējā titula īpašniece un jau bija nodrošinājusi vietu izslēgšanas spēļu turnīrā, savā laukumā ar 4:0 uzvarēja Bulgārijas klubu Razgradas Ludogrets.

Vienus vārtus guva portugāļu zvaigzne Krištianu Ronaldu, kurš šajā turnīrā karjeras laikā izcēlies 72 reizes, par divu vārtu guvumu tiesu atpaliekot no argentīnieša Lionela Mesi. Brīdi pirms tam viesi palika mazākumā, bet vēl pirmajā puslaikā 2:0 panāca velsiešu pussargs Gerets Beils. Otrajā puslaikā punktu sagrāvei pielika aizsargs Alvaro Arveloa un pussargs Alvaro Medrans.

B grupā Real ieņēma pirmo vietu ar maksimāli iespējamajiem 18 punktiem, Basel ar septiņiem punktiem ierindojās otrajā pozīcijā, bet Liverpool un Bulgārijas pārstāvji ieguva attiecīgi piecu un četrus punktus.