Stafetē čempionu tituls Vācijai, Latvijas kamaniņu braucējiem 7. vieta

0 komentāri

Par pasaules čempioniem stafetē kļuva Vācijas izlase, bet Latvijas kamaniņu braucēji palika 7. vietā. Ar stafetes sacensībām Siguldā noslēdzās 45. pasaules čempionāts kamaniņu sportā.

Latvijas komandā pirmais posms, kurā startēja Elīza Tīruma, nebija veiksmīgs, jo vienā no trases daļām viņa pieļāva kļūdu, kas prasīja diezgan daudz laika, tāpēc pat gana sekmīgi braucieni no Ināra Kivlenieka un divnieka Andra un Jura Šicu puses nevarēja manāmi uzlabot Latvijas pozīcijas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Vācija ar Natāliju Geisenbergeri, Fēliksu Lohu un divnieku Tobiasu Vendlu un Tobiasu Ārltu sastāvā par pasaules čempioniem kļuva dramatiskā cīņā, tikai par 0,082 sekundēm apsteidzot Krieviju. Trešie tikmēr bija Kanāda.

Pērnā gada Soču olimpiskajās spēlēs Latvijas stafetes komanda ar Mārtiņu Rubeni, Andri un Juri Šiciem, kā arī Elīzu Tīrumu izcīnīja bronzu.

Divniekiem Šici izcīnīja sesto vietu, Oskars Gudramovičs un Pēteris Kalniņš ierindojās desmitajā vietā, bet jaunā ekipāža Kristens Putins un Kārlis Krišs Matuzels palika 19. vietā.

Dāmām ar kājas traumu startējošā Elīza Tīruma ieņēma 13.vietu, jaunās Kendija Aparjode un Alise Evelīna Mitkus ierindojās attiecīgi 26. un 33. vietā, bet Ulla Zirne otrajā braucienā piedzīvoja smagu kritienu.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas