VIDEO: rīta vingrošana un sports – bērni gatavi ar prieku uzsākt dienu!

0 komentāri

Projekts Sporto visa klase turpina uzņemt apgriezienus un risināsies jau otro gadu un šodien par godu Olimpiskajai dienai bērni izbauda sporta priekus un fiziskās aktivitātes. Turklāt tāda iespēja ir visiem Rīgas Hanzas vidusskolas skolēniem, ne tikai Olimpiskajai klasei.

Par godu Olimpiskās dienas pasākumiem pulksten 10.00 skolā viesosies LOK ģenerālsekretārs Žoržs Tikmers un ar svinīgu runu sveiks skolēnus. Rīgas Hanzas vidusskolas sporta skolotāja Linda Grandberga akcentē, ka rīta vingrošana ir ļoti svarīga bērniem, lai atmodinātu organismu un sagatavotu prātu skolas dienai! Arī bērni atzina, ka ir gatavi vingrot un baudīt sportot priekus!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas