VIDEO: projekts Sporto visa klase skolām dāvā inventāru un trešajā sezonā nodarbinās 2861 bērnu

0 komentāri

Kamēr bērni vēl gatavojas vasaras brīvlaikam, Latvijas Olimpiskā komiteja jau domā par projekta Sporto visa klase trešo sezonu. Sākumskolas klasēm, kuras piedalās šajā projektā, sporta stundas ir piecas reizes nedēļā pēc īpaša speciālistu izstrādātā mācību plāna.

“Programma ir augusi un atbalsts no pašvaldībām, skolām un vecākiem ir tik liels, ka mēs pat negaidījām to, bija plānots, ka 100 klases mēs pārsniegsim ceturtajā vai piektajā mācību gadā, bet, kā redzams, tas noticis jau trešajā gadā ir 124 klases, kas ir augsts rādītājs un liek aizdomāties, vai tam nevajadzētu ieņemt jau citu statusu, nevis tikai kā vienas organizācijas un dažu atbalstītāju projektam,” sacīja LOK prezidents Aldons Vrubļevskis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto

LOK nodrošina projektā iesaistītās klases ne tikai ar mācību materiāliem, bet izlozes kārtībā daudzas klases saņēma arī sporta inventāru – apavus, apģērbu un futbola bumbu komplektus. Uzsākot projektu ar klasēm Sporto visa klase, rudenī piedalīsies jau 2861 sportot gribētājs trešo līdz piekto klašu vecuma grupā un sportos piecas reizes nedēļā.

VIDEO: projekts Sporto visa klase skolām dāvā inventāru un trešajā sezonā nodarbinās 2861 bērnu

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas