Testēs, kā mainās skolēnu fiziskā forma, ja nedēļā ir piecas sporta stundas

0 komentāri

Novembrī sešu Latvijas skolu trešajās klasēs sākās īpašs projekts – Sporto visa klase. Tā laikā skolēniem ierasto divu sporta nodarbību vietā katru nedēļu būs piecas sporta stundas. Lai pavasarī varētu izvērtēt projekta rezultātus, visu iesaistīto skolu bērniem tika veikti īpaši fiziskie testi.

Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) projekts Sporto visa klase jau veiksmīgi sācies Rīgas, Liepājas, Jelgavas, Valmieras, Daugavpils un Ventspils skolās. Tur bērni jau vienu nedēļu sporta stundas apmeklēja katru dienu, un tā tas turpināsies līdz mācību gada beigām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Iesaistītās skolas apmeklējuši arī Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas speciālisti, lai veiktu funkcionālos testus gan tiem 3. klases skolēniem, kas piedalās projektā, gan paralēlklasēm, kurām sporta stundas joprojām būs divas reizes nedēļā.

Identiskas pārbaudes tiks veiktas arī mācību gada noslēgumā un tad varēs izdarīt secinājumus, kā trīs papildu sporta stundas ietekmējušas rezultātus. Šobrīd gan speciālisti, gan pedagogi par bērnu veselības stāvokli ir nobažījušies.

Vairāk uzzini video!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas