Sporto visa klase projektu iedvesmo bērni

0 komentāri

Projekta Sporto visa klase idejas autors ir Latvijas Olimpiskās komitejas ģenerālsekretārs un olimpiskais vicečempions Žoržs Tikmers, kuram ideja par sportošanu katru dienu radusies, runājot ar savu dēlu.

Sporto visa klase ir arī eksperiments, kura rezultātus uzzināsim mācību gada noslēgumā. Sadarbībā ar Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmiju visiem projektā iesaistītajiem bērniem un viņu vienaudžiem paralēlklasēs rudenī un pavasarī tiks veikti stājas un spēka vingrinājumu testi, lai redzētu, kā 3 papildu sporta stundas ietekmē viņu veselību.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas