Projekta Sporto visa klase ietvaros notiek tautasbumbas turnīrs

0 komentāri

Latvijā turpinās Latvijas Olimpiskā komitejas projekts, kura laikā vairākās skolās sporta stundas notiek 5 reizes nedēļā. Jau drīzumā – līdz ar mācību gada beigām – varēs apzināt tā pirmos rezultātus, bet tikmēr projekta Sporto visa klase dalībnieki tikušies Jelgavā, lai noskaidrotu, kuri ir labākie tautasbumbas spēlētāji.

Par turnīra norises vietu tika izraudzīta Jelgava, un, lai paspētu uz pirmo spēli, Daugavpils skolēni cēlās vēl pirms pieciem no rīta, tomēr tas nevienam netraucēja izbaudīt sacensības.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Savas klases atbalstīt bija ieradušies arī Ineta Radēviča un Mārtiņš Pļaviņš, kuri ir Jelgavas un Rīgas skolu olimpiskie audzinātāji. Izrādās, ka ceļš uz olimpisko medaļu pludmales volejbolā ir sācies tieši tautasbumbas laukumā.

Turnīrs, kur samērot spēkus ar citu skolu Sporto visa klase bērniem, iespējams, ir vēl nozīmīgāks, kā citiem. Kā atzīst profesionāļi, lai saglabātu motivāciju, starp treniņiem nepieciešamas arī sacensības un reizes, kad ļaut vaļu emocijām. Protams, kā tas reizēm gadās, skolotāju emocijas dažkārt ir spēcīgākas nekā viņu aizbilstamajiem.

Komandas gars – galvenā īpašība, ko uzsver Jelgavnieku olimpiskā audzinātāja Ineta Radēviča. Sports, kopīgas uzvaras un arī zaudējumi noteikti ir veids, kā ieaudzināt nākamajos olimpiešos, ārstos, juristos vai galdniekos apziņu cik svarīgi ir darboties komandā.

LOK projekta Sporto visa klase bērniem sports līdz mācību gada beigām un vēl nākamos divus gadus būs 5 reizes nedēļā, bet nākamreiz visi tiksies Rīgā, lai noskaidrotu, kuri ir veiklākie stafetēs.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas