Bērnu sajūsma un prieks par paveikto projektā Sporto visa klase

0 komentāri

LNT sporta ziņu korespondents Lauris Lizbovskis šorīt viesojās Rīgas Hanzas vidusskolā, lai sastapu Latvijas Olimpiskās komitejas rīkotā projekta Sporto visa klase uzvarētājus. Par projektu izteicās ne tikai bērni, bet arī LOK ģenerālsekretārs Žoržs Tikmers.

Sporto visa klase bērniem tiek izstrādāta speciāla programma. Projekta laikā skolēniem sporta stundas ir katru dienu, veidojot 78 stundas, mācība gada laikā. Kā atzina LOK ģenerālsekretārs Žoržs Tikmers, tad bērniem tiek uzlabota stāja, kā arī salīdzinot rezultātus pirms un pēc projekta, tad bērni uzrādījuši attīstību un progresu. Arī paši bērni sacīja, ka vēlētos vēl vairāk sporta stundu un viņiem projekts patīkot. Uzvarētāji no LOK ieguva uzvaras kausu un medaļas, kā arī iespēju doties uz radošo nometni Ventspilī.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

 

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks? 1

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas