Spānijas čempionātā futbolā panākumi Barcelona un Madrides Real

Spānijas čempionātā futbolā Barcelona tikai spēles beigās ar 2:1 uzvarēja Almeria, bet Madrides Real ar 5:1 sagrāva Rayo Vallecano.

Barcelona mačā ar Almeria 37.minūtē nonāca zaudētājos – precīzs sitiens izdevās Kongo izlases uzbrucējam Tjevī. Izlīdzinājumu Barcelona panāca tikai 73.minūtē, kad Almeria vārtsargu Rubenu pārspēja Neimārs, bet vēl pēc 10 minūtēm Hordi Alba guva uzvaras vārtus.

Spānijas čempionāta līderi Madrides Real savā laukumā ar 5:1 sagrāva vēl vienu Madrides klubu Rayo Vallecano. Real labā vārtus guva Garets Beils, Serhio Ramoss, Tonijs Kross, Karims Benzemā un Krištianu Ronaldu, bet mājnieku vārtsargu Keiloru Navasu vienīgo reizi pārspēja Alberto Bueno.

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?
”Absolut Invite” bārmeņu konkursā uzvar ”Mākonis Coctails&Design” pārstāvētā komanda

“Absolut Invite” bārmeņu konkursā uzvar “Mākonis Coctails&Design” pārstāvētā komanda

23.martā, ”Mill Rīga” telpās norisinājās ”Absolut Invite 2017” bārmeņu konkurss, kurā notika cīņa par galveno balvu – iespēju piedalīties ”Absolut Invite” pasaules finālā – Zviedrijā, kā arī gada garumā kļūt par ”Absolut” sadarbības bārmeni, kopā apceļojot pasaules labākos bārus. Sīvā cīņā uzvaru izcīnīja ”Mākonis Coctail&Designe” pārstāvētā komanda, kuras sastāvā bija bārmeņi Rihards Piternieks un Ilmārs Munkevics.